İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..!

YazarMesaj
princeass
Üye
Üye
princeass

Erkek
Oğlak Yılan
İş/Hobiler : Uyumak Yemek yemek daha yok sanırım :/
Lakap : Lakabım yok ama genelde Lan derler..
Ruh Hali : İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! Komik10
Tuttuğu Takım : İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! Gs190510

İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! Empty
MesajKonu: İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..!   İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..! I_icon_minitimePtsi Kas. 02 2009, 17:14

1)ben 6-7 yaşlarındaydım kuzenlerim beni cin çağırmaya zorlamışlardı ben çok korkmuş ve oradan hemen ayrılmıştım bir başka kuzenimle mutfağa gitmiştik meyve suyu içip konuşuyorduk ve bana pencereye bakmamı söyledi onun dediğin yapıp pencereye baktım ve orada korkunç bir yüz gördüğüme yemin edebilirim, kuzenim ve ben oradan koşarak kaçtık bunu ikimizde görmüştük bir tesadüf olması çok az bir ihtimaldi şaşırıcaksınız ama penceredeki yüz aynı spider-mandaki venomun suratına benziyordu..Very Happy

2)üç arkadaşım gezip eyleniyorduk,saat geç olunca aramızdan biri gitti ve biz iki kişi kaldık arkadaşımla enerji içeceği içiyorduk geziyorduk dolaşıyorduk.Tuvaletimiz gelince eve gitmeye karar verdik evin yolunu tuttuk,ama yolun 4/3 ünü tamamlayınca ikimizde adeta altımıza yapıcak gibiydik ben arkadaşımı yola yapalım kimse görmez diye yola yapmaya ikna ettim nerede yapacağımıza karar verirken beni hızlıca çekti ben de onu azaraladım sonra arkamızda bir araba olduğunu fark ettim arabanın ön camı açıldı arabada 4 kişi vardı bize herşeyi sordular bizde hepsini cevapladık(adınız soy adınız okulunuz gibi sorular)ben çok korkmuştum korkakça"neden bu bilgileri alıyorsunuz" dediğimde sözümü bitiremeden ajan yapıcaz sizi diyince arkadaşım ve ben gülmeye başladık adam soru sormaya devam etti en sonunda ben"abi allah rızası için çok .işim geldi bırakırmısın bizi dedim o da "siz ne biçim ajansınız lan dedi böyle bir cevabı beklemiyordum bi iki kere daha gitmek istediğimde oradan gitmemize izin verdiler çok korkmuştuk eve nasıl geldiğimizi hatırlamıyorum Very Happy ama bizi en çok korkutan şey gazetenin manşetiydi manşetin anlattığı şey de iki çocuğun önüne bir taxi gelmiş yer tarif etmesi için onu arabaya almışlar ve çocuğun boynunu kesmişler ve o taxide 4 kişi varmış hala o adamların kim olduklarını bilmiyoruz...

İşte arkadaşlar bu da benim başıma gelen olaylardan bazıları..!
1 sayfadaki 1 sayfası