Yılın Aşk İddiası! Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Yılın Aşk İddiası! Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Yılın Aşk İddiası!

YazarMesaj
angel67
Süper Moderatör
Süper Moderatör
angel67

Kadın
Oğlak Domuz
Lakap : YRN
Ruh Hali : Yılın Aşk İddiası! Komik10
Tuttuğu Takım : Yılın Aşk İddiası! Tu192310
Uyarı : Yılın Aşk İddiası! 110

Yılın Aşk İddiası! Empty
MesajKonu: Yılın Aşk İddiası!   Yılın Aşk İddiası! I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 26 2009, 20:02

Hüsnü Şenlendirici'nin Sibel Can'la aşk yaşadığı iddiası sanat camiasında herkesin dilinde.

Yaz başında çıkardığı albümünde Benim Adım Aşk diyen Sibel Can'ın aradığı aşkı bulduğu söyleniyor. Habertürk'te yer alan habere göre "Miami dönüşü evde büyük bir şokla karşılaştım" diyerek eşi Sulhi Aksüt'e boşanma davası açan Can'ın ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle birlikte olduğu magazin aleminde dilden dile dolaşıyor. İkilinin ilişkisinin Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda 13 Ağustos'ta verdiği konserin provaları sırasında başladığı iddia ediliyor.
HÜSNÜ BENİM KARDEŞİM
Bu haberin ardından Sibel Can, bir açıklama yaparak " Haber, tamamıyla asılsız bir hayal ürünüdür. Alice görüştüğüm, müzisyen çevresinden de yıllardır tanıdığım Hüsnü Şenlendirici, benim arkadaşım değil ‘kardeşimdir’. Boşanma sürecinde olduğum şu günlerde tüm vaktimi işime ve çocuklarıma ayırdığımı belirtir, ailemi rencide eden bu tür haberler yapmadan önce hassasiyetle düşünmenizi rica ederim." dedi.

Yılın Aşk İddiası!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-