DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI"

YazarMesaj
6mca7
Co Admin
Co Admin
6mca7

Erkek
Balık Ejderha
İş/Hobiler : ZEMİM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali : DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Komik10
Tuttuğu Takım : DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Gs190510

DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Empty
MesajKonu: DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI"   DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" I_icon_minitimePerş. Kas. 26 2009, 15:15

DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI" Ahmetdedehayir001-1239104203

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği ve bayan basketbol şubesi sorumluluğundan dün istifa eden Ahmet Dedehayır, neden eleştiri oklarına hedefi olduğunu bilmediğini kaydederek, ''Herhalde kelle avcıları daha fazla kelle istiyorlardı'' dedi.

Radyospor'a konuşan Dedehayır, kendisini kasten basketbol şubesinden sorumlu olarak gösterdiklerini iddia ederek, ''Oysa ben bayan basketbol şubesinden sorumluydum. Neden eleştiri oklarının hedefi oldum, bilmiyorum. Ama herhalde kelle avcıları daha fazla kelle istiyorlar. Yiğit Şardan'ın ve erkek basketbol takımındaki idari ve teknik yetkililerin istifası yetmedi anladığım kadarıyla. Ben de istifa ettim. Bakalım bundan sonra yeni ne bulacaklar'' diye konuştu.
Dedehayır, Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun verdiği cezaların çok ağır ve kabul edilebilir olmadığını öne sürerek, ''Haksız bir ceza. Öncelikle Cemal Nalga, Tufan ve Sayın Yiğit Şardan'ın cezaları değişmezse, o zaman hukuk sistemini yeniden gözden geçirmek gerekiyor. Galatasaray, fiilen küme düşürüldü. Cezalar değiştirilmezse Galatasaray'ın kümede kalma ihtimali yok. Bu cezalar bizim için kesinlikle bir sürpriz oldu. Bu kadar ağır bir cezayı beklemiyorduk'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın bir neferi olduğunu anlatan Ahmet Dedehayır, ''Kulübüme hizmet etmek için illaki yönetim kurulu üyesi olmak gerekmiyor. Ne görev verilirse yaparım'' diyerek sözlerini tamamladı.

DEDEHAYIR: "KELLE İSTİYORLARDI"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Seni Seviyorum" Dedim .. "Bende Seni" Dedi