"Ziyaretini unutamam" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
"Ziyaretini unutamam" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

"Ziyaretini unutamam"

YazarMesaj
6mca7
Co Admin
Co Admin
6mca7

Erkek
Balık Ejderha
İş/Hobiler : ZEMİM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali : "Ziyaretini unutamam" Komik10
Tuttuğu Takım : "Ziyaretini unutamam" Gs190510

"Ziyaretini unutamam" Empty
MesajKonu: "Ziyaretini unutamam"   "Ziyaretini unutamam" I_icon_minitimePaz Eyl. 06 2009, 10:19

"Ziyaretini unutamam" Serdar_eylik34

Tobol maçında rakibinin darbesiyle hastanelik olan genç oyuncumuz Serdar Eylik, Rijkaard ve Arda’nın ziyaretleri için ayrı paragraf açtı.

Cim-Bom'da Teknik Direktör Rijkaard'ın, PAF Takımı'ndan kadroya aldığı tek futbolcu olan Serdar Eylik sadece birkaç sezon önce Ali Sami Yen'de top toplayan bir çocukken, bugün o sahanın içinde yer aldığını dile getirdi.

İstanbul'da Fransız temsilcisi Monaco ile oynanan bir Avrupa kupası maçından sonra Hagi'den alarak imzalattığı formayı sakladığını vurgulayan Serdar, “Aslında heyecanlı değilimdir, ama Tobol maçında ilk 11'de olduğumu öğrenince çok heyecanlandım. Her gelen bana, ‘sen yaparsın, başarırsın' dedi. Bu sözler beni daha da strese soktu. Fakat maç başlayınca rahatladım” diye konuştu.

Tobol maçında rakibinin darbesiyle hastanelik olan Serdar, Rijkaard ve Arda'nın ziyaretleri için ayrı paragraf açtı. Sarı-kırmızılı oyuncu, “Hastaneye gittikten bir saat sonra Arda ağabey, 1 gibi de Rijkaard geldi. Hocam gelince ayağa kalkmaya çalıştım! İkisinin ziyaretini de unutamam” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

"Ziyaretini unutamam"
1 sayfadaki 1 sayfası