10 üzerinden 5 Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
10 üzerinden 5 Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

10 üzerinden 5

YazarMesaj
6mca7
Co Admin
Co Admin
6mca7

Erkek
Balık Ejderha
İş/Hobiler : ZEMİM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali : 10 üzerinden 5 Komik10
Tuttuğu Takım : 10 üzerinden 5 Gs190510

10 üzerinden 5 Empty
MesajKonu: 10 üzerinden 5   10 üzerinden 5 I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02 2009, 10:19

10 üzerinden 5 Elano_ayhan3532456

Elano Blumer’in Ankaraspor karşısında oynadığı futbol, herkes gibi kendisini de tatmin etmedi. Galatasaraylı futbolcu, maç sonunda kendi performansına ‘kırık not’ verdi.

Elano Blumer'in Ankaraspor karşısında oynadığı futbol, herkes gibi kendisini de tatmin etmedi. Galatasaraylı futbolcu, maç sonunda kendi performansına ‘kırık not' verdi.

Başkent'te ilk 11'de sahaya çıkan ve 60 dakika sahada kalan Elano, “Bu maçtaki performansına 10 üzerinden kaç puan verirsin?” sorumuza cesur bir yanıt vererek; “Aklımda kalan bir tane pozisyonum var; ilk yarıda bir şut attım, onu da kaleci harika bir refleksle çıkardı. Şu an için 10 üzerinden 5 puan yeterli. Ama göreceksiniz, zaman ilerledikçe bu notumu yükselteceğim” dedi. Elano, fiziksel açıdan hazır olmadığının altını çizerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Henüz düşündüklerimi ortaya koymadım. Biraz daha zaman istiyorum. Lige verilen ara benim için çok iyi oldu. Brezilya Milli Takımı'nda geçireceğim bu süreçte elimden geldiğince sıkı çalışıp fiziksel eksikliğimi gidermeye uğraşacağım. Milli takım dönüşünde daha iyi bir Elano seyredeceğinizi garanti edebilirim.”

Elano, Ankaraspor maçında takım olarak iyi oynayamadıklarını da vurgulayarak, “Ne kadar kötü oynasak da kazanmayı bildik. Bu da bizim güçlü ve zor koşullarda da kazanmayı bilen bir takım olduğumuzu gösteriyor” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

10 üzerinden 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-