Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Uyeol
Hoþ Geldiniz!
Size Daha Ýyi Bir Hizmet Everebilmemiz Ýçin Sitemize Üye Olmanýz Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.Ýstediðiniz Kadar Paylaþým Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatý Yaþayabilirsiniz..
Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Uyeol
Hoþ Geldiniz!
Size Daha Ýyi Bir Hizmet Everebilmemiz Ýçin Sitemize Üye Olmanýz Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.Ýstediðiniz Kadar Paylaþým Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatý Yaþayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapýAramaLatest imagesKayýt OlGiriþ yap
Sayfayý FaceBook'ta Paylaþ

Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..

Aþaða gitmek 
2 posters
YazarMesaj
znp'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
znp'

Kadýn
Akrep Sýçan
Kayýt tarihi : 25/06/09
Mesaj Sayýsý : 1762
Ýþ/Hobiler : Zemim'le oLmak =) , Kitap okumak
Lakap : Bilardoist, Marrie, HacýLiçe. :D
Ruh Hali : Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Seviml10
Tuttuðu Takým : Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Gs190510

Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Empty
MesajKonu: Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..   Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. I_icon_minitimePtsi Aðus. 31 2009, 13:08

Tekrar gel desem sana? Tekrar! Gelir miydin? Bir þans daha verir miydin artýk kim olduðu meçhul bedene… Sana sýrýlsýklam Ãþýk bu bedene… O gün arkaný dönüp giderken býraktýðýn izler kalbime kazýndý… Kim olduðumu, nerede olduðumu… Her þeyi unuttum. Aklýmda sadece arkaný bile dönmeden bir hoþça kal bile demeden gidiþin kaldý… Bu karanlýða bu yok olmuþluða… Ne umutlarla baþlamýþtýk buna? Neye… Ýliþkiye, aþka, sevgiye… Her türlü þeye… Birbirimizden hiçbir þey saklamayacaðýmýza sonsuza dek birlikte olacaðýmýza söz vermiþtik… Nerde o sözler? Seninle birlikte yok olup gitti… O gün yaðan yaðmur damlalarý gibi bir yokluða karýþtý… Bunu hak edecek bir þey yapmamýþtýk oysa… Hiçbir þeyin sorumlusu biz deðildik… Ya da bizdik ama bunu kendimize bile itiraf etmekten korkuyorduk… Hayatýmýn anlamýsýn derdin bana, senin için her þey yaparým derdin. Nerde o sözler! Þimdi burada olsan benin için gittiðini söylerdin… Burada olsan niye neden gittiðini tartýþalým ki… Yoksun iþte… Beni yarý yolda býrakan her þey gibi sende yoksun… Sessiz bir isyan var içimde… Kendi kalbimde yaþadýðým, dýþarý yansýtmayý istemediðim… Ama gözlerim! Buna ýsrarla hayýr diyor… Ýnsanlar seni gözlerimde görür diye onlara bakmaya korkuyorum…

Ginny Weasley gözlerinden bir damla daha yaþý elinde ki artýk eskimiþ deftere akýttý… Tam 2 yýl olmuþtu bu defter ona verileli… Harry Potter’ ýn özel eþyalarýnýn içinden günlüðü Hermione Granger tarafýndan yüzüne çarpýlmýþtý. Arkadaþýnýn bir aþk yarasý yüzünden gözünün önünden kayýp gitmesine dayanamamýþtý… Dayanýlmaz bir þeydi bu… Harry’ nin artýk cansýz bedeni evinden çýkarýlýrken Hermione gözyaþlarýný tutamamýþ avazý çýktýðý kadar Ginny’ e baðýrmýþtý… Herkes bu ölüme bir sorumlu arýyordu… Harry, sað kalan çocuk… Büyücü dünyasýnýn en büyük umudu… Yok, olup gitmiþti… Sonsuz bir uykudaydý… Ginny yanýnda ki fotoðrafa bakýp iç çekerken artýk ezberlediði þeyleri okumaya devam etti

Bu satýrlarý yazarken yokluðunu haykýrýyorum evin her köþesine… Her cümlemde bir yaþ daha akýyor benliðimin bir kenarýna… Giderken bir yarýmý da alýp gittin yanýnda, tekrar istesem onunla döner miydin bana?

Ginny usulca parmaklarýný defterin üzerinde gezdirdi ve Harry’ i býrakýp gittiði güne lanet okudu… Her gece gibi… Aklýnda hep onun gidiþi ve Hermione’ nin söylediði sözler vardý… Yüreðini paramparça ede
n…

Hepsi senin yüzünden oldu diye baðýrdý kahverengi saçlý gözleri nefret dolu genç kadýn Harry’ nin tabutu aðýr çekimde indirilirken.
- NEDEN GELDÝN!!! NEDEN VARDIN HAYATIMIZDA!!! Neden gitmedin!!! Genç kadýnýn sesi giderek çatallaþtý ve yere çöktü.
- Tek sorumlu sensin! Senden nefret ediyorum! Ve inan bana ödeyeceksin bunlarýn hesabýný! Sende- Artýk konuþamýyordu Hermione sadece aðlýyordu…

- Al diye kara kaplý bir defter çarptý Ginny’ nin yüzüne Hermione. Gittiðin zaman nedeni olduðun acýlarý onun gözünden görürsün! Ne buldun söylesene o Malfoy’ da. TERKEDÝP GÝTTÝ SENÝ! En küçük bir aksilikte kuyruðunu arkasýna kýstýrýp gitti. Korkak bir çocuk gibi! Harry’ de bulduklarýný buldun mu onda! Seni gerçekten sevdi mi? APTAL! Ron Ginny’ e doðru atýlan Hermione’ nin kollarýný tutuyor onu sakinleþtirmeye çalýþýyordu. Bu ölümün sorumlusunu oda Ginny olarak tutuyordu. Zaten oydu. Ginny Draco Malfoy ile iliþkisi olduðunu söyleyip her þeyi geride býrakarak gittikten sonra Harry bir daha asla kendine gelememiþti. Ve bundan tam 4 ay sonra intiharla bitirmiþti hayatýný. Artýk dayanamadýðý açýktý… Yok olan bir kül gibi hayatýn acýmasýzlýðýnda savrulup gitmiþti… Her þey gibi

Ginny gözlerinde ki yaþlarý artýk umursamýyor yerinden kalkarak pencereye doðru ilerledi. Harry’ nin intihar ettiði evin tam karþýsýnda bir daire satýn almýþtý… Vicdan azabý çekiyordu… Neden böyle bir hataya düþmüþtü… Her þey bu kadar kolay mýydý? Sevdiði adamý nasýl yüz üstü býrakýp gidebilmiþti… Hayatýnda yaptýðý en büyük hatayý yapmýþtý… Malfoy’ un onu býrakýp gitmesi de yarasýna tuz basmýþ, kimsenin yüzüne bakamýyordu… Evden çýktýðý zaman onu tanýyan herkes nefretle dolan gözlerle onu izliyordu… Hak ediyorum bunu diye düþünüyordu… Ve her þeye göz yumuyordu… Onu yerden yere de çarpsalar baðýrýp çaðýrsalar da haklýydýlar… Onun bu dünyadan sessiz bir düþ gibi kaybolup gitmesinin tek sebebi buydu…

Yalnýz kalmýþtý bu hayatta… Yapayalnýz… Nereye elini atsa çürütüyor, hayat tüm gücüyle ona hayýr diyordu… Acý bir feryat gibi gözlerine nefretini haykýrýyor, kapýlarýn hepsinin üzerinden kapanmasýna göz yumuyordu. Çektiði acýyý hiç kimse bilemezdi… Hiç dostu kalmamýþtý… Sevgi adýný anmaya korktuðu eski bir dost gibi duruyordu kapýnýn önünde… Kapýyý açýp onu içeri almaya korkuyordu… Kilitler altýna saklamýþtý kendini… Çünkü biliyordu sorumlu kendiydi… Ve tek çaresi kalýyordu yalnýz olmaya alýþmak… Her ne kadar zor olsa da… Gözyaþlarý kimliðiydi artýk…

- Harry gitmeliyim, onun gibi olmuyor gerçekten! Sana Draco’ ya baktýðým gibi bakamýyorum dedi Ginny Harry söylediklerine sessiz kalýrken. Artýk ikimizde yýpratmak istemiyorum. Hem senin için hem benim için tek çare bu. Lütfen anla beni! Dedi rüzgârda saçlarý savrulup arkasýný dönüp giderken. Ginny ilk köþeyi saptýðýnda ise Harry’ nin boðazýnda yutkunamadýðý bir þey vardý. Kalbinin tam ortasýnda nedeni belirsiz bir aðrý. Gözleri yaþlý tek bir sözcük çýktý aðzýndan:
- Gitme!
Harry ginny gittikten sonra onsuz soðuk bir eve girdi. Onsuz ilk gününde onsuz bir evin kapýsýndan içeri giriyordu… Ne olduðunu, kim olduðunu bilmeden-bilemeden.

Ginny artýk hep ayný þeyleri düþünüyordu… Harry’ i býrakýp gitmesi, Draco’ nun onu býrakýp gitmesi, Draco’ nun onu býrakýp gitmesi

- Yeter dedi Draco oturduklarý cafede herkesin duyabileceði þekilde baðýrarak masaya yumruðunu vururken. Bana senin küçük çocuðunmuþum gibi davranmaktan vazgeç Ginny! Kiminle görüþüp görüþmeyeceðime sen karar veremezsin!
- Pansy senin eski niþanlýn! Tabiî ki seni ondan kýskanmalýyým dedi alev kýrmýzýsý saçlarýný savuran genç bayan.
- Yeter artýk! Dedi Draco artýk hiçbir þeyi saklayacak hali kalmamýþken. Unut artýk þunlarý Weasley! Pansy benim eski niþanlým filan deðil! O benim hala niþanlým! Potter’ a yaklaþmak için seni kullanacaktýk. Ama nerden bilelim senin onu býrakýp geleceðini. Gerçekten Pansy’ i býrakýp senin gibi bir kaný bozukla pembe panjurlu ev hayalleri kurduðumu filan mý sandýn sen! Düþündüðümden daha safmýþsýn! Ginny gözleri þaþkýnlýk ve sinir dolu karþýsýnda ki sarýþýn gence baktý.
—Ne dediðinin farkýnda mýsýn sen!
—Elbette dedi Draco pantolonunun cebinden bir niþan yüzüðü çýkarýp parmaðýna geçirirken. Ýþte kanýtý dedi yüzük parmaðýný Ginny’ e doðru uzatýrken. Pansy ile niþan yüzüðümüz.
—Þimdi dedi Ginny hala inanmayan gözlerle ona bakarken. Akþam döndüðümde eþyalarýný toplayýp evimden ayrýlmýþ ol.

Ginny gözlerine yaþlar dolarken o akþamý hatýrladý. Mutluluk dolu hayallerle girdiði o evden kýrýk bir kalple nasýl ayrýldýðýný... Deðmiþ miydi yaþanan onca acýya, ayrýlýða, gözyaþýna? Nasýl yapabilmiþti bunu Harry' e,nasýl korkusuzca gidebilmiþti olmayacak hayallerin ardýndan? Sonuç ortadaydý iþte, kaybetmiþti kendini, Harry' sini. Baþkalarýnýn mutluluðu için o kadar çýrpýnan adamýn, o cesur adamýn ölümüne neden olmuþtu.

Ginny sessiz isyanýna devam ederken elleri son sayfayý çevirdi… Tek bir kelime yazýyordu koskoca sayfa da ama Ginny her gece bu kelimeyi okuyunca hýçkýrýklarýný tutamýyor boðazýnda yutkunamadýðý yumrunun üstüne biraz daha aðýrlýk çöküyor, kalbine bir aðrý saplanýyordu… Her zaman ki gibi gözyaþlarý sayfaya dökülüp mürekkebin üzerine akýyor, yazý biraz daha aþýnýyordu… Zümrüt yeþili gözlerin, þefkat dolu ellerin bu hayata veda ettiðinden 2 dakika önce yazýlmýþtý bu kelime… Ginny’ in kalbine her gün daha derinden kazýnýyordu…

Elveda ..

Ginny pencereden bir zamanlar onun olan pencereye bakarken baðýrabildiði kadar çok baðýrdý. Duyacak kimsesi kalmamýþtý zaten… Yalnýzdý ve baðýrýyordu sadece…

- SENÝ SEVÝYORUM HARRY! O bu sözleri haykýrýrken gecenin üstüne düþen ayýn yanýndan sessizce bir yýldýz kaydý…
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek
znp'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
znp'

Kadýn
Akrep Sýçan

MesajKonu: Geri: Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..   Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. I_icon_minitimePaz Eyl. 06 2009, 16:21

Cok duygulanýorum bunu okurken ya. Sad
6mca7
Co Admin
Co Admin
6mca7

Erkek
Balýk Ejderha
Kayýt tarihi : 29/05/08
Mesaj Sayýsý : 1838
Ýþ/Hobiler : ZEMÝM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali : Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. Komik10

MesajKonu: Geri: Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..   Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. I_icon_minitimeÇarþ. Eyl. 09 2009, 17:38

Vay be. Very Happy Saolasýn. Very Happy
znp'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
znp'

Kadýn
Akrep Sýçan

MesajKonu: Geri: Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..   Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi.. I_icon_minitimeÇarþ. Eyl. 09 2009, 17:43

Rica ederik Very Happy

Duygusal bir Harry Potter Hayran Hikayesi..
Sayfa baþýna dön 
1 sayfadaki 1 sayfasý
 Similar topics
-
» Bekle Beni Sevgilim [ Harry Potter hayran hikayesi. ]