"Her yerde oynarım" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
"Her yerde oynarım" Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

"Her yerde oynarım"

YazarMesaj
6mca7
Co Admin
Co Admin
6mca7

Erkek
Balık Ejderha
İş/Hobiler : ZEMİM'le olmak. =)
Lakap : Meo
Ruh Hali : "Her yerde oynarım" Komik10
Tuttuğu Takım : "Her yerde oynarım" Gs190510

"Her yerde oynarım" Empty
MesajKonu: "Her yerde oynarım"   "Her yerde oynarım" I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 29 2009, 11:06

"Her yerde oynarım" Elano_kayseri

Elano Blumer'in Ankaraspor deplasmanında ilk 11'de görev yapacağı öğrenildi

Kayserispor maçında attığı mükemmel golün ardından Tallinn'de 90 dakika oynayarak sarı-kırmızılı formaya iyice ısınan Elano Blumer'in Ankaraspor deplasmanında ilk 11'de görev yapacağı öğrenildi. Estonya'da Arda'nın mevkiinde yer alan Elano, nerede oynayacağı hakkında yapılan spekülasyonlara net yanıt verdi. Galatasaray'ın çok kaliteli ve yıldız futbolculardan kurulu bir kadrosunun olduğunu belirten Brezilyalı oyuncu, "Ben her mevkide oynarım. Forvet, sağ kanat, sol kanat... Sürekli forvet arkası oynayacağım diye bir kural yok. Bu kararı teknik direktörümüz Frank Rijkaard verecek. Ben de onun verdiği karara saygı duyup sahada elimden gelenin en iyisini yapacağım" diye konuştu.

KEİTA OLMAZSA ELANO SAĞDA

Öte yandan Rijkaard'ın Elano'yu nerede oynatacağını belirlemek için sakatlığı bulunan Keita'nın durumunun netleşmesini beklediği öğrenildi. Hollandalı teknik adam, Keita Ankara deplasmanında forma giyemezse hücumun sağında Elano, yanında Arda, solda Aydın, forvette de Baros'a görev vermesi bekleniyor. Şayet Keita hazır olursa, Rijkaard Arda'yı sola çekerek Elano'yu Baros'un arkasında kullanacak. Fildişili oyuncu da sağ kanada yerleşecek.

Kaynak: Sabah

"Her yerde oynarım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Seni Seviyorum" Dedim .. "Bende Seni" Dedi