Kaybolan Yüzük Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Kaybolan Yüzük Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Kaybolan Yüzük

5 posters
YazarMesaj
0rkn*
Üye
Üye
0rkn*

Erkek
Kova Domuz
İş/Hobiler : Arasıra Bizim Telefoncuda Dururum xD / Bilgisayar,Playstation,Oyun Vs. ...
Lakap : GamßLer , BLooDReeD , T-ßack
Ruh Hali : Kaybolan Yüzük Tehlik10
Tuttuğu Takım : Kaybolan Yüzük Gs190510
Uyarı : Kaybolan Yüzük 210

Kaybolan Yüzük Empty
MesajKonu: Kaybolan Yüzük   Kaybolan Yüzük I_icon_minitimePaz Tem. 12 2009, 11:27

Burak'la birlikte büyüdük; 1986'nin mayis ayinda da nisanlandik. Burak, Istanbul Üniversitesi Iktisat Fakültesi'ne kayit olduktan tam bir yil sonra, güzel bir tesadüf eseri ben de ayni okulu kazandim.

Istanbul'da her sey çok güzel giderken, aniden farkli davranmaya basladi. Beni aramaz sormaz oldu. Ailesi de durumun farkindaydi ve bana sabirli olmam gerektigini, ogullarinin bunalim geçirdigini söylüyorlardi. Onu görmemek çok koyuyordu ancak aramaya korkuyordum; artik ne yaptigini bilmiyordu.

Bütün bir sene umutla bekledim ve yaz tatili geldiginde Bolu'ya döndüm. Sonunda bir gece beni aradiginda sevinçten çildiriyorum sandim. Burak, hemen görüsmek istedigini söylüyordu. Nasil disari çikip, kollarina atildigimi bilmiyorum. Bütün kötü günler bitmis, Burak iyilesmisti.

O gün sabaha kadar eski günlerdeki gibi birlikte olduk. Çocuklugumuzun geçtigi sokaklarda yürüdük, sabah olunca da tepedeki çay bahçesinde kahvalti yaptik. Huzur içinde eve dönüp, uykuya dalmistim ki telefonun sesiyle uyandim. Annem çiglik çigliga agliyordu; Burak ölmüstü. Beni biraktiktan sonra evine gidip, odasina çekilmis, bir sigara yakip disariyi uzun uzun seyretmis. Daha sonra da odasinin penceresine çikip kendini asagiya birakmis.

Burak'in intiharindan sonra ciddi bir bunalim geçirdim. Ailem bu depresyondan kurtulabilmem için beni bir sürü doktora götürdü. Bu arada onun varligini sanki hiç ölmemis gibi yanimda hissediyordum. Her yalniz kaldigimda benimle konusuyor ve onu unutmami istiyordu. Genelde arkamdan sesleniyor, bir an önce kendimi toparlamami, ölümün kendi seçimi oldugunu söylüyordu.

Bu konuda kimse bana inanmiyordu. En acisi da Burak'tan geriye hiçbir sey kalmamasiydi. Bu süre içerisinde birlikte çekildigimiz tüm fotograflar bir sekilde yok oldu. Kimi kayboldu, kiminin üstüne bir seyler döküldü. Sonuç olarak, ondan geriye nisan yüzügümüz ve bana yazmis oldugu bir mektuptan baska hiçbir sey kalmadi. Burak'in bu hatiralarini cüzdanimin içinde tasiyor ve gözüm gibi sakliyordum.

Bir gün yolda yürürken cüzdanimi düsürdüm. Içinde yüklü sayilabilecek miktarda parayla Burak'in mektubu ve nisan yüzügümüz vardi. Karakola gidip durumu anlattim ve olaydan bir hafta sonra cüzdanimin bulundugu bana bildirildi.

Karakola gidip cüzdanimi açtigimda gözlerime inanamadim. Param ve diger esyalarim eksiksiz içindeydi ancak Burak'in mektubu ve nisan yüzügümüz artik cüzdanda degildi...
znp'
Süper Moderatör
Süper Moderatör
znp'

Kadın
Akrep Sıçan
İş/Hobiler : Zemim'le oLmak =) , Kitap okumak
Lakap : Bilardoist, Marrie, HacıLiçe. :D
Ruh Hali : Kaybolan Yüzük Seviml10

Kaybolan Yüzük Empty
MesajKonu: Geri: Kaybolan Yüzük   Kaybolan Yüzük I_icon_minitimePaz Tem. 12 2009, 12:44

Shocked Shocked Shocked Shocked Garip ..
saoL
M~B~Ç
Admin
Admin
M~B~Ç

Erkek
Aslan Ejderha
İş/Hobiler : webmaster
Ruh Hali : Kaybolan Yüzük Yasasi10
Uyarı : Kaybolan Yüzük 110

Kaybolan Yüzük Empty
MesajKonu: Geri: Kaybolan Yüzük   Kaybolan Yüzük I_icon_minitimeSalı Tem. 14 2009, 12:09

tşkler..
http://belgelerim.soglam.net
TheExploited
Admin
Admin
TheExploited

Erkek
Yengeç Kaplan
İş/Hobiler : Değişken (:
Ruh Hali : Kaybolan Yüzük Deli10

Kaybolan Yüzük Empty
MesajKonu: Geri: Kaybolan Yüzük   Kaybolan Yüzük I_icon_minitimeCuma Tem. 17 2009, 10:59

teşekkürler..
angel67
Süper Moderatör
Süper Moderatör
angel67

Kadın
Oğlak Domuz
Lakap : YRN
Ruh Hali : Kaybolan Yüzük Komik10
Tuttuğu Takım : Kaybolan Yüzük Tu192310

Kaybolan Yüzük Empty
MesajKonu: Geri: Kaybolan Yüzük   Kaybolan Yüzük I_icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 07:47

tşkkrler

Kaybolan Yüzük
1 sayfadaki 1 sayfası