Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Yaşlı Adamın Kurnaz Planı

4 posters
YazarMesaj
ShAdOw
Üye
Üye
ShAdOw

Erkek
Lakap : Bağımlı
Ruh Hali : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Artiz10
Tuttuğu Takım : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Besikt10

Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Empty
MesajKonu: Yaşlı Adamın Kurnaz Planı   Yaşlı Adamın Kurnaz Planı I_icon_minitimeSalı Nis. 07 2009, 13:27

Yaşlı bir adam emekli olduktan sonra bir lisenin yanında küçük bir ev aldı..Emekliliğinin birkaç haftasını huzur içinde geçirdi ama ders yılı başlayınca huzuru kaçtı..Öğrenciler dersten çıkar çıkmaz yollarının üzerindeki çöp bidonlarını tekmeliyorlar,anlamsız sesler çıkarıp bağırıp çağırıyorlar,dayanılmaz gürültüler yapıyorlardı.Yaşlı adam dayanamayınca bu işe bir son verebilmek için kurnazca bir çözüm buldu..
Ertesi gün öğrenciler okuldan çıkıp yine dayanılmaz gürültüler yaparak evinin önünden geçerken yaşlı adam dışarı çıktı,onlara bir öneride bulundu:”Siz hepiniz çok tatlı çocuklarsınız.Çok da eğleniyorsunuz.Sizden bu neşenizi sürdürmenizi istiyorum.Bende sizin yaşlarınızdayken aynı şeyleri yapıyordum Siz bana gençliğimi hatırlatıyorsunuz.Eğer her gün buradan geçer ve gürültü yaparsanız size her gün bir lira veririm..Kabul mü?
Bu öneri çocukların çok hoşuna gitti..Her gün hem eğleniyorlar hem de para kazanıyorlardı.
Bu durum 1 hafta sürdü.Yaşlı adam yine çocukları durdurdu ve:”Çocuklar yaşam pahalılığı beni de etkiledi..Bugünden sonra size ancak 50 kuruş verebileceğim”dedi.Beni anlayışla karşılayacağınızı umarım..
Bu durumdan pek hoşlanmamalarına rağmen çocuklar yaşlı adama anlayış gösterdiler ve 50 kuruşu kabul ettiler..
Aradan birkaç gün geçtikten sonra yaşlı adam bir gün çocukları yine durdurdu ve:
“Bakın bizim emekli paramızı gününde ödemiyorlar.Durumum biraz sıkışık...Üzülerek söylüyorum ama bundan sonra size sadece yirmi beş kuruş verebileceğim.” demiş..
Yaşlı adamın bu önerisi hiç hoşuna gitmedi..“Olanaksız bayım”dedi.İçlerinden biri:“Günde 25 kuruşa bu işi yapacağımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz..Kusura bakamayın ama biz işi bırakıyoruz”
M~B~Ç
Admin
Admin
M~B~Ç

Erkek
Aslan Ejderha
İş/Hobiler : webmaster
Ruh Hali : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Yasasi10
Tuttuğu Takım : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Gs190510
Uyarı : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı 110

MesajKonu: Geri: Yaşlı Adamın Kurnaz Planı   Yaşlı Adamın Kurnaz Planı I_icon_minitimeSalı Nis. 07 2009, 16:45

nunihuhaha Very Happy akıllı adam.. (:
http://belgelerim.soglam.net
angel67
Süper Moderatör
Süper Moderatör
angel67

Kadın
Oğlak Domuz
Lakap : YRN
Ruh Hali : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Komik10
Tuttuğu Takım : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Tu192310

MesajKonu: Geri: Yaşlı Adamın Kurnaz Planı   Yaşlı Adamın Kurnaz Planı I_icon_minitimePerş. Eyl. 17 2009, 07:08

akla bak Very Happy
TheExploited
Admin
Admin
TheExploited

Erkek
Yengeç Kaplan
İş/Hobiler : Değişken (:
Ruh Hali : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Deli10
Tuttuğu Takım : Yaşlı Adamın Kurnaz Planı Gs190510

MesajKonu: Geri: Yaşlı Adamın Kurnaz Planı   Yaşlı Adamın Kurnaz Planı I_icon_minitimeCuma Eyl. 18 2009, 19:31

Vay ihtiyarr. Very Happy

Yaşlı Adamın Kurnaz Planı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-