400 ineğe tecavüz etti Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
400 ineğe tecavüz etti Uyeol
Hoş Geldiniz!
Size Daha İyi Bir Hizmet Everebilmemiz İçin Sitemize Üye Olmanız Gerekmektedir..!

*Sitemize Üye Olunca Elinize Ne Geçer?
1.Üye Olarak Linkleri Görebilirsiniz..
2.İstediğiniz Kadar Paylaşım Yapabilirsiniz..
3.Sitemizde Online Olarak Chat Yapabilirsiniz..
4.Güzel Bir Forum Hayatı Yaşayabilirsiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

400 ineğe tecavüz etti

YazarMesaj
M~B~Ç
Admin
Admin
M~B~Ç

Erkek
Aslan Ejderha
İş/Hobiler : webmaster
Ruh Hali : 400 ineğe tecavüz etti Yasasi10
Tuttuğu Takım : 400 ineğe tecavüz etti Gs190510
Uyarı : 400 ineğe tecavüz etti 110

400 ineğe tecavüz etti Empty
MesajKonu: 400 ineğe tecavüz etti   400 ineğe tecavüz etti I_icon_minitimeÇarş. Ekim 15 2008, 18:22

400 ineğe tecavüz etti
Onun kurbanları insanlar değil inekler. Başka bir hayvana da ilgisi varmış. Peki neden inekler? Hasta adamın cevabı ilginç.
Bir ineğe tecavüz ederken yakalanan Brezilyalı'nın itirafı şoke etti: Bugüne kadar 400 ineğe tecavüz ettim ve öldürdüm..

Brezilya'da temizlikçilik yapan bir adam, alışılmadık bir cinsel saldırı suçundan tutuklandı. 53 yaşındaki Getulino Ferreria Parazio, 400 ineğe tecavüz edip öldürdüğünü itarf etti. Parazio, son tecavüz girişiminde yakalanarak polis tarafından gözaltına alındı.

SAKİN GÖRÜNÜMLÜ İNEKLER ÇEKİCİ GELİYOR

Sorgusunda "Şimdiye kadar 400 ineğe tecavüz ettim. Kadınlar cinsel anlamda bana hiç çekici gelmiyor" dedi. Daha çok sakin görünümlü ineklerin kendisine çekici geldiğini söyleyen Parazio ineğin cinsi hakkında ise herhangi bir özel tercihinin bulunmadığını belirtti.

'ATLARI DA SEVİYORUM'

Tecavüzün ardından kurbanlarının çoğunlukla boğazını kestiğini belirten Parazio "15 yaşındayken bir kadınla cinsel ilişkiye girmeye çalıştım. Ancak yapamadım. Bu kendi cinsimle hayatımdaki tek denememdi. Cinsel arzuyu yalnızca ineklere, bir de atlara karşı hissediyorum" diye konuştu.

Buyrun Yorum Sizin....
http://belgelerim.soglam.net

400 ineğe tecavüz etti
1 sayfadaki 1 sayfası